PPC Specialista/ka Senior

 • Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

PRO JAKOU SPOLEČNOST BUDETE PRACOVAT?

Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty a zařídíme i prodeje. Podstatnou součástí je taky marketingový tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

HLEDÁME SPECIALISTU, KTERÝ ZNÁ HODNOTU KAŽDÉHO KLIKNUTÍ

Náš tým by rád našel šikovného kolegu, který posune naši práci k cílovým zákazníkům. Vaší doménou totiž bude vytváření PPC kampaní na Google Ads a Skliku. Nevyhnou se vám ani reklamy na Facebooku či Instagramu.

S tím souvisí nejen analytika (v Google Analytics, Google search console apod.), ale samotné psaní a vytváření reklam. Nesmí vám tedy chybět ani jistá dávka kreativního myšlení. 

Při pohovoru získáte plusové body navíc, pokud budete mít zkušenosti s placenou reklamou na LinkedInu, budete mít základní znalost grafických programů nebo zkušenosti s nastavováním zbožomatů. Takové znalosti se budou pro růst naší společnosti určitě hodit.

MUSÍTE BÝT PPC NADŠENEC

Jak asi sami víte, práce v PPC reklamě je velmi specifická. Musíte být „klikař“ tělem i duší. Mělo by vás bavit nejen vytváření reklam, ale i jejich precizní ladění – o úspěchu totiž často rozhodují drobné detaily. 

Vaším každodenním chlebem tak bude příprava a plánování propagace a samozřejmě reporting všech kampaní. Očekáváme, že si budete umět určit priority a dodržet termíny. Často totiž budete pracovat na více projektech současně. Musíte být také samostatný, zodpovědný a chtít aktivně řešit případné problémy.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

Rádi bychom měli před sebou kandidáta, který s PPC kampaněmi pracuje souvisle alespoň 3 roky. Samozřejmostí je dokonalý přehled o kanálech online a offline marketingu. Také by měl mít perfektní přehled o své práci a dokázat srozumitelně vyhodnocovat výsledky své práce a vést o kampaních přehledné statistiky.

CO OD NÁS ZÍSKÁTE?

Máme dobře nastavené pracovní prostředí, v němž se vzájemně podporujeme při cestě k firemním i osobním cílům. Rádi vám dáme dostatečný prostor, abyste uplatnil(a) svoje myšlenky a vlastní řešení. 

Budete mít k dispozici svůj firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí. Navíc poskytujeme stravenky, kartu Multisport a těšit se můžete na 5 týdnů dovolené.

Pravděpodobně oceníte různá školení a teambuildingy, které vás posunou ve znalostech o pořádný kus dál. 

Příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál.

Potřebujeme, abyste udělal(a) svou práci dobře a včas. Každý z nás si nastavuje svou pracovní dobu flexibilně. Je ale samozřejmé, že svůj čas budete muset podřizovat i týmové práci a svým klientům. 

Jedná se o práci na plný úvazek

Pokud si lidsky sedneme a budete člověk, který odpovídá z větší části našemu popisu, myslíme si, že vám bude vyhovovat i naše platové ohodnocení.

Proč se stát Frontmanem?

Přečtěte si, jak Frontman vnímají současní zaměstnanci na jednotlivých odděleních.

Ninka – produkční/moderátorka
Ninka – produkční/moderátorka „Já to prostě říkám pořád. Miluju svoji práci a to nejlepší na ní jsou kolegové. Frontman je plný super lidí, díky kterým se mi někdy ani nechce domů! A k tomu všemu dostávám možnost uplatňovat svoje někdy až šílené nápady. “
Tom – kameraman/video editor
Tom – kameraman/video editor „Na Frontmanu si cením spousty věcí. Pokud bych měl vypíchnout jednu, tak je to prostor pro kreativní realizaci. Když přijdu s novým nápadem pro video, tak se mi vždy dostane podpory, a to i v případě, že jsem nic podobného předtím nedělal. Tyto nápady se pak mění v dobrodružství, které mám to štěstí zažívat ve skvělém kolektivu kolegů i přátel. “
Jenny – marketingová specialistka
Jenny – marketingová specialistka „Práci ve Frontmanu miluju z několika důvodů: Neustále podněcuje moji kreativitu, můžu zde realizovat svoje nápady a pořád mě posouvá kupředu. A že něco neumím? To nevadí! Učený z nebe nespadl, proto mám kolem sebe skvělou partu kolegů, kteří mě ve všem podporují a pomůžou mi. V kanceláři je kolikrát tak dobrá atmosféra, že se přistihnu, že se mi ani nechce jít domů. Co víc si přát? 🙂“

Zaujala tě tato nabídka?

Neváhej nám zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na kariera@imfrontman.com nebo vyplň formulář!

  Jsme součástí silné skupiny

  Dostatečně silné společnosti, která pomáhá vašemu nápadu nebo vaší kariéře vyrůst v těchto oblastech: technologie, zemědělství, inovace, služby, development.

  Máte chuť něco změnit? Zaklepejte u nás a přijďte k nám zrealizovat své pracovní či osobní sny.

  Čerstvá nabídka práce
  na váš e-mail

  Jestli chcete raději na tu pravou pozici počkat, přihlaste se k odběru novinek.
  V pravidelných intervalech vám budeme zasílat pestrý výběr pozic!

   Právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku vedeném v Krajský soud v Brně s.z 99528 C, od 12. 4. 2017. © 2022 Frontman s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

   Chráněno službou reCAPTCHA zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky.
   Souhlas se zpracováním osobních údajů