Buď důležitým článkem naší Frontman office party!

Potřebujete zlepšit den? Přijďte za námi a my vám věnujeme víc než jeden úsměv. Front office je pravá (někdy i levá) ruka ředitelů, vládneme na recepci, objednáváme, rezervujeme a jsme první, koho ve firmě potkáte. Snažíme se, aby vše šlapalo jako švýcarské hodinky. Ať už pomáháme řediteli i hostům na recepci, díky nám vše dobře dopadne.

Back office se oproti tomu soustředí na to, aby vždy a za všech okolností fungovala komunikace s klienty a partnery. Ti totiž potřebují 100% korektní dokumentaci i spolupráci v každém okamžiku. Na back office leží odpovědnost například za e-mailing spojený s novými investičními příležitostmi nebo informace s termíny a smlouvami, které jsou pro klienty důležité.

S kým se na oddělení potkáte?

Irma – manažerka front office

Proč mne baví práce na Front office? Hlavně proto, že je různorodá a dává mi možnost osobního rozvoje hned v několika směrech. Snažím se vytvářet skvělé pracovní prostředí, kde může každý člen mého tým sdílet své nápady a ví, že za svůj příspěvek bude oceněný.

Back office – Kateřina Stárková

Na Back office se cítím dobře i proto, že mi dává možnost se realizovat v oblasti, která mne baví. Užívám si každodenní komunikaci s týmem, klienty i partnery a každý den se těším na nové zkušenosti a situace. Společně pak k těmto situacím hledáme odpovědi a někdy je to opravdu zábava.

Staň se jedním z nás! Podívej se na pracovní příležitosti na back office & Front office!

+ zobrazit více
+ zobrazit více