Buduj s námi celý frontmaňácký tým!

Naše HR je srdcem Frontmanu. Spojuje recruitery, kteří vybírají nejvhodnějšího kandidáta, administrativu, která udržuje legislativní stránku věci, HR asistenty, kteří pohlídají i nejzazší zákoutí procesů a specialisty na firemní kulturu a onboarding. Na HR je radost pracovat, protože se denně potkáváme s tím nejdůležitějším ve firmě – s lidmi.
Zároveň se nikdy nenudíme, protože žádná problematika firemního chodu nám není cizí. Jestli chceš pomoct změnit svět, HR je to pravé oddělení pro tebe.

S kým se na HR oddělení potkáte?

Dominika – ředitelka HR

Na Frontmanu jsem od roku 2020 – co začalo jako krátký výlet do Brna se nakonec rozrostlo v úžasné partnerství. Na HR oddělení jako ředitelka dávám pozor na všechny aspekty lidských zdrojů, od jejich náboru, zasmluvnění až po řízení a plánování. HR mě neskutečně baví a Frontman tomu dává nový rozměr. Nejvíce si cením prostoru pro růst, vysoké kolegiality a možnosti “měnit svět”. Personální tým je pro mě každodenní výzvou, jak se zlepšovat jako manažer. Kolem mne je navíc kolektiv pozitivně nabitých lidí, vlastně moje dobrovolně adoptovaná druhá rodina.

Staň se jedním z nás! Podívej se na pracovní příležitosti na HR oddělení!

+ zobrazit více