Marketing

Marketingová oddělení jsou často trochu “jiný” svět. Právě tady létají kreativní nápady, které se později mění na úspěšné kampaně, originální weby nebo poutavé vizuály. V kancelářích potkáte manažery i specialisty na grafiku, produkci nebo tvorbu webu. A zatímco někdo chrlí originální nápady na požádání, jiného baví analytika a nekompromisní čísla. Potkáte zde juniora, který svou kariéru startuje i zkušeného seniora předávajícího svoje zkušenosti dalším. 

Všichni ale fungujeme jako skvělá parta, která stojí při sobě a pro úspěch každého projektu udělá maximum. Inspirujeme se, předáváme zkušenosti a jsme si oporami. A především spolu rádi trávíme čas nejen v práci, proto si občas zajdeme společně zasportovat, vyrazíme za kulturou nebo se prostě jen tak sejdeme u piva nebo na pubquizu.

S kým se na marketingovém oddělení potkáte?

Martin Jakubčík

Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.
Největší odměnou je pro mě úspěch mých kolegů v týmu a to, že s jejich pomocí posouvám firmu kupředu. Každý z nás je něčím výjimečný a mým cílem je tyto silné stránky odhalit a na jejich základě vybudovat unikátní marketingový tým.

 

Staň se jedním z nás! Podívej se na pracovní příležitosti na obchodním oddělení!

+ zobrazit více