Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve zněním pozdějších přepisů, Vás tímto žádáme o udělení souhlasu se zpracováním Vašich osobních údajů, bez kterého nebude možné Vaši přihlášku k eventu dokončit. Znění souhlasu se zpracováním osobních údajů (dále jen jako „Souhlas se zpracováním osobních údajů“) najdete na níže uvedeném odkazu. Zaškrtnutím políčka Souhlasím se zpracováním osobních údajů udělujete svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů ve znění dle Souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Jsme součástí silné skupiny

Dostatečně silné společnosti, která pomáhá vašemu nápadu nebo vaší kariéře vyrůst v těchto oblastech: technologie, zemědělství, inovace, služby, development.

Máte chuť něco změnit? Zaklepejte u nás a přijďte k nám zrealizovat své pracovní či osobní sny.

Čerstvá nabídka práce
na váš e-mail

Jestli chcete raději na tu pravou pozici počkat, přihlaste se k odběru novinek.
V pravidelných intervalech vám budeme zasílat pestrý výběr pozic!

    The company is registered in the Commercial Register at the Regional Court in Brno under file no. No. C 99528, since 12. 4. 2017. © 2023 Frontman s.r.o. All rights reserved.

    Chráněno službou reCAPTCHA zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky.
    Souhlas se zpracováním osobních údajů