Obchodní oddělení

Máme různé charaktery a přístupy. Někdo má silný tah na branku, další k cíli raději putuje pozvolněji. Bez výjimky ale táhneme za jeden provaz a kdykoliv jsme tu jeden pro druhého. Ať už pracujeme jako key account manažeři, tvoříme poptávky, pečujeme o klienty nebo na sales pozicích, perfektně ovládáme umění komunikace. Právě ta je pro nás nejen vášní, ale také koníčkem, který nás spojuje.
Na pracovišti máme uvolněnou atmosféru a díky tomu, že po nás nikdo “nešlape” ze sebe dostaneme to nejlepší. Věříme nejen v princip win-win, ale především na work hard. 
Kromě společného času v kanceláři spolu rádi trávíme také volný čas. Zajdeme si třeba na bowling, na šipky nebo laser game.

S kým se na obchodním oddělení potkáte?

Petr Suchý

Jsem věčný optimista, mám rád společnost, baví mě veci posouvat dopředu, motivovat kolegy a podporovat je v objevování jejich doposud nepoznaných kvalit. Nepoužívám slovní spojení „To nejde“ a raději se snažím nacházet cesty k cílům, které jsme si vytyčili – i k těm, které ještě ani nebyly stanoveny.
Práce je pro mě taky koníčkem a jsem spokojený, když společně s mým týmem sklízíme hrozny našeho úsilí a poctivě odvedené práce.

Staň se jedním z nás! Podívej se na pracovní příležitosti na obchodním oddělení!

+ zobrazit více