Marketingový/á specialista/ka

 • Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

PRO JAKOU SPOLEČNOST BUDETE PRACOVAT?

Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, dokážeme se postarat o klienty a zařídíme i prodeje. Podstatnou součástí je taky marketingový tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

HLEDÁME SPECIALISTU, KTERÝ MÁ MARKETING „V MALÍKU“

Příjemné vystupování a perfektní přehled nad rozdělanými projekty – to je ve zkratce člověk, který pomůže našim projektům a týmu dále růst. 

Pokud vás tento popis vystihuje, pak si jistě dokážete lehce a efektivně poradit se všemi úkoly, které na vás budou během našeho pracovního týdne čekat.

UMÍTE VÉST A SPOLUPRACOVAT S OSTATNÍMI?

Abychom byli konkrétní, budete mít na starosti marketingové vedení 2 projektů s lehkým přesahem do projektového řízení. Budete nejen tvořit a realizovat marketingovou strategii, ale budete mít pod taktovkou také řízení rozpočtů

Příjemné vystupování se vám bude určitě hodit při spolupráci s interními a externími marketingovými specialisty, nebo když budete koordinovat firemní eventy. 

Součástí vaší práce budou samozřejmě také pravidelné reporty, analýzy vašich projektů a jejich administrativa.

MUSÍ VÁS BAVIT KREATIVA I ANALYTIKA

Práce marketingového specialisty je výjimečná, ale musíte jí umět a měla by vás bavit. To nejlépe zjistíme, pokud jste už takovou práci vykonával někde jinde

Očekáváme, že budete mít kreativní i analytické myšlení. Budete si umět určit priority a dodržet termíny. Musíte být také samostatný, zodpovědný a mít proaktivní přístup. 

Navíc se budete se setkávat s lidmi mnoha charakterů a občas se vám bude hodit asertivní jednání

Vaše práce bude tím méně stresová, čím zdatnější budete v „Time Managementu“. Často totiž budete pracovat na více projektech současně.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

Rádi bychom měli před sebou kandidáta, který se v marketingu pohyboval alespoň 1 rok. Samozřejmostí je dokonalý přehled o kanálech online a offline marketingu, základní zkušenosti s marketingovými nástroji (Google Ads, Sklik, Business Manager apod.) a uživatelské základy použití počítače spolu s Gmailem a Google Diskem. Měl by mít perfektní přehled o své práci a dokázat srozumitelně vyhodnocovat výsledky své práce a vést o projektech přehledné statistiky.

CO OD NÁS ZÍSKÁTE?

Máme dobře nastavené pracovní prostředí, v němž se vzájemně podporujeme při cestě k firemním i osobním cílům. Rádi vám dáme dostatečný prostor, abyste uplatnil(a) svoje myšlenky a vlastní řešení. 

Budete mít k dispozici svůj firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí. Navíc poskytujeme stravenky, kartu Multisport a můžete se těšit na 5 týdnů dovolené.

Pravděpodobně oceníte různá školení a teambuildingy, které vás posunou ve znalostech o pořádný kus dál. 

Příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál.

Potřebujeme, abyste udělal(a) svou práci dobře a včas. Každý z nás si nastavuje svou pracovní dobu flexibilně. Je ale samozřejmé, že svůj čas budete muset podřizovat i týmové práci a svým klientům. 

Jedná se o práci na plný úvazek

Pokud si lidsky sedneme a budete člověk, který odpovídá z větší části našemu popisu, myslíme si, že vám bude vyhovovat i naše platové ohodnocení.

Proč se stát Frontmanem?

Přečtěte si, jak Frontman vnímají současní zaměstnanci na jednotlivých odděleních.

Ninka – produkční/moderátorka
Ninka – produkční/moderátorka „Já to prostě říkám pořád. Miluju svoji práci a to nejlepší na ní jsou kolegové. Frontman je plný super lidí, díky kterým se mi někdy ani nechce domů! A k tomu všemu dostávám možnost uplatňovat svoje někdy až šílené nápady. “
Tom – kameraman/video editor
Tom – kameraman/video editor „Na Frontmanu si cením spousty věcí. Pokud bych měl vypíchnout jednu, tak je to prostor pro kreativní realizaci. Když přijdu s novým nápadem pro video, tak se mi vždy dostane podpory, a to i v případě, že jsem nic podobného předtím nedělal. Tyto nápady se pak mění v dobrodružství, které mám to štěstí zažívat ve skvělém kolektivu kolegů i přátel. “
Jenny – marketingová specialistka
Jenny – marketingová specialistka „Práci ve Frontmanu miluju z několika důvodů: Neustále podněcuje moji kreativitu, můžu zde realizovat svoje nápady a pořád mě posouvá kupředu. A že něco neumím? To nevadí! Učený z nebe nespadl, proto mám kolem sebe skvělou partu kolegů, kteří mě ve všem podporují a pomůžou mi. V kanceláři je kolikrát tak dobrá atmosféra, že se přistihnu, že se mi ani nechce jít domů. Co víc si přát? 🙂“

Zaujala tě tato nabídka?

Neváhej nám zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na [email protected] nebo vyplň formulář!

  Jsme součástí silné skupiny

  Dostatečně silné společnosti, která pomáhá vašemu nápadu nebo vaší kariéře vyrůst v těchto oblastech: technologie, zemědělství, inovace, služby, development.

  Máte chuť něco změnit? Zaklepejte u nás a přijďte k nám zrealizovat své pracovní či osobní sny.

  Čerstvá nabídka práce
  na váš e-mail

  Jestli chcete raději na tu pravou pozici počkat, přihlaste se k odběru novinek.
  V pravidelných intervalech vám budeme zasílat pestrý výběr pozic!

   The company is registered in the Commercial Register at the Regional Court in Brno under file no. No. C 99528, since 12. 4. 2017. © 2023 Frontman s.r.o. All rights reserved.

   Chráněno službou reCAPTCHA zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky.
   Souhlas se zpracováním osobních údajů