Key Account Manager s polštinou

 • Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

Hledáme suveréna, který umí pracovat v týmu

Martin Luňák a Kuba Flek hledají do Frontmaňáckého obchodního týmu novou posilu. Všichni se rádi řídíme selským rozumem a snažíme se dělat věci jednoduše. Je pro nás důležité, aby vás tato práce naplňovala a chtěl(a) jste pracovat nejen pro sebe, ale pro celý tým. Někdy je důležité zabrat a zkousnout stresové situace. Ale když si společně rozvrhneme pracovní úkoly, budeme mít z naší práce všichni dobrý pocit.

Jste příjemní a umíte komunikovat s lidmi nejen v polském ale i anglickém jazyce?

 • Nejvíce oceníme, když budete člověk, kterému nevadí pravidelná komunikace s lidmi. Budete mít na starosti navazování, a především budování vztahů s obchodními sítěmi a potenciálními partnery.
 • Dostanete k tomu vlastní telefon a počítač a za některými partnery budete jezdit osobně. Občas budete zastupovat naši společnost na společenských a kulturních akcích. Součástí vaší práce budou i pravidelné porady a komunikace s celým obchodním týmem.
  Někdy bude třeba přijmout kompromisy, jindy zase beze strachu navrhnout neotřelé řešení.
 • Při naší práci platí, že tým je jen tak silný jako jeho nejslabší článek. Proto potřebujeme, abyste „nezamrz“, ale naopak se posouval(a) ve svých znalostech a zkušenostech dopředu.

Dbáte na termíny a je na vás spoleh?

 • Potřebujeme, abyste dokázal(a) příjemně a profesionálně komunikovat s lidmi.
 • Musíte umět pracovat samostatně a musí být na vás spoleh. Často je totiž dodržování termínů a jejich přesné načasování stěžejní pro úspěch celé firmy.
 • Rádi vás ze začátku ve všem zaučíme, ale postupem času si budete tvořit vlastní pracovní postupy a třeba i optimalizovat opakující se úkony.

Jak si vás představujeme?

 • Jste člověk, který alespoň tři roky pracoval na podobné obchodní pozici. Máte výbornou znalost polského jazyka na úrovni C2 a zároveň máte velmi dobrou znalost anglického jazyka, výhodou je znalost českého či slovenského jazyka.
 • Potřebujeme také, abyste měl(a) výbornou znalost finančních a investičních produktů.
 • V naší práci je velkou výhodou kreativní myšlení a odvaha pustit se do realizace vlastních nápadů.

Co od nás získáte?

 • Máme dobře nastavené pracovní prostředí, v němž se vzájemně podporujeme při cestě k firemním i osobním cílům. Rádi vám dáme dostatečný prostor, abyste uplatnil(a) svoje myšlenky a vlastní řešení. Pravděpodobně oceníte různá školení a teambuildingy, které vás posunou ve znalostech o pořádný kus dál.
 • Potřebujeme, abyste udělal(a) svou práci dobře a včas. Každý z nás si nastavuje svou pracovní dobu flexibilně. Je ale samozřejmé, že svůj čas budete muset podřizovat i týmové práci a svým klientům. Jedná se o práci na plný úvazek. Pokud si lidsky sedneme a budete člověk, který odpovídá z větší části našemu popisu, myslíme si, že vám bude vyhovovat i naše platové ohodnocení.
 • Příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál.
ico

dle domluvy

ico

Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

ico

ico

fixní odměna 30. - 50.000,- Kč + odměna za výkon

Zaujala tě tato nabídka?

Neváhej nám zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na [email protected] nebo vyplň formulář!

  Jsme součástí silné skupiny

  Dostatečně silné společnosti, která pomohá vašemu nápadu nebo vaší kariéře vyrůst v těchto oblastech: technologie, zemědělství, inovace, služby, development.

  Máte chuť něco změnit? Zaklepejte u nás a přijďte k nám zrealizovat své pracovní či osobní sny.

  Čerstvá nabídka práce
  na váš e-mail

  Jestli chcete raději na tu pravou pozici počkat, přihlaste se k odběru novinek.
  V pravidelných intervalech vám budeme zasílat pestrý výběr pozic!

   Právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku vedeném v Krajský soud v Brně s.z 99528 C, od 12. 4. 2017. © 2022 Frontman s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

   Chráněno službou reCAPTCHA zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky.
   Souhlas se zpracováním osobních údajů