Key Account Manager s polštinou

Hledáme suveréna, který umí pracovat v týmu

Martin Luňák, Kuba Flek a Ondra Šaier tvoří ve Frontmanovi tým obchodního oddělení. A právě s nimi se budete setkávat každý den. Všichni se rádi řídíme selským rozumem a snažíme se dělat věci jednoduše. Je pro nás důležité, aby vás tato práce naplňovala a chtěl(a) jste pracovat nejen pro sebe, ale pro celý tým. Někdy je důležité zabrat a zkousnout stresové situace. Ale když si společně rozvrhneme pracovní úkoly, budeme mít z naší práce všichni dobrý pocit.

Jste příjemní a umíte komunikovat s lidmi nejen v polském ale i anglickém jazyce?

Nejvíce oceníme, když budete člověk, kterému nevadí pravidelná komunikace s lidmi. Budete mít na starosti navazování, a především budování vztahů s obchodními sítěmi a potenciálními partnery. Dostanete k tomu vlastní telefon a počítač a za některými partnery budete jezdit osobně. Občas budete zastupovat naši společnost na společenských a kulturních akcích. Součástí vaší práce budou i pravidelné porady a komunikace s celým obchodním týmem. Někdy bude třeba přijmout kompromisy, jindy zase beze strachu navrhnout neotřelé řešení. Při naší práci platí, že tým je jen tak silný jako jeho nejslabší článek. Proto potřebujeme, abyste „nezamrz“, ale naopak se posouval(a) ve svých znalostech a zkušenostech dopředu.

Dbáte na termíny a je na vás spoleh?

 • Potřebujeme, abyste dokázal(a) příjemně a profesionálně komunikovat s lidmi.
 • Musíte umět pracovat samostatně a musí být na vás spoleh. Často je totiž dodržování termínů a jejich přesné načasování stěžejní pro úspěch celé firmy.
 • Rádi vás ze začátku ve všem zaučíme, ale postupem času si budete tvořit vlastní pracovní
  postupy a třeba i optimalizovat opakující se úkony.

Jak si vás představujeme?

 • Jste člověk, který alespoň tři roky pracoval na podobné obchodní pozici.
 • Máte výbornou znalost polského jazyka na úrovni C2 a zároveň máte velmi dobrou znalost anglického jazyka, výhodou je znalost českého či slovenského jazyka.
 • Potřebujeme také, abyste měl(a) výbornou znalost finančních a investičních produktů.
  V naší práci je velkou výhodou kreativní myšlení a odvaha pustit se do realizace vlastních
  nápadů.

Co od nás získáte?

 • Máme dobře nastavené pracovní prostředí, v němž se vzájemně podporujeme při cestě k firemním i osobním cílům. Rádi vám dáme dostatečný prostor, abyste uplatnil(a) svoje myšlenky a vlastní řešení.
 • Pravděpodobně oceníte různá školení a teambuildingy, které vás posunou ve znalostech o pořádný kus dál.
 • Potřebujeme, abyste udělal(a) svou práci dobře a včas. Každý z nás si nastavuje svou pracovní dobu flexibilně. Je ale samozřejmé, že svůj čas budete muset podřizovati týmové práci a svým klientům.
 • Jedná se o práci na plný úvazek. Pokud si lidsky sedneme a budete člověk, který odpovídá z větší části našemu popisu, myslíme si, že vám bude vyhovovat i naše platové ohodnocení.
ico

dle domluvy

ico

Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

Zaujala tě tato nabídka?

Neváhej nám zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na [email protected] nebo vyplň formulář!

  Právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku vedeném v Krajský soud v Brně s.z 99528 C, od 12. 4. 2017. © 2021 Frontman s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

  Chráněno službou reCAPTCHA zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky.
  Souhlas se zpracováním osobních údajů