Asistent/ka účetního oddělení

PRO JAKOU SPOLEČNOST BUDETE PRACOVAT?

Frontman s.r.o. je firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet a prosadit se na trhu. Její záběr je široký a spolupracuje s mnoha investičními firmami. Loňský rok máme úspěšně zakončený, a proto je na čase přijmout do týmu nového člena!

Koho vlastně hledáme?

Hledáme nového kolegu / novou kolegyni, kterého/kterou baví práce v administrativě a účetnictví, je pořádný/á a dokáže převzít zodpovědnost za precizní odvedení zadaných úkolů.

Co bude vaší náplní práce?

  • příprava podkladů pro hlavní účetní,
  • fakturace,
  • administrativní práce – evidence, kontrola a archivace daňových dokladů,
  • zadávání dat do systému Abra a jejich zpracování,
  • práce s pokladními doklady,
  • spolupráce s hlavní účetní při řešení rozdílových faktur,
  • e-mailová komunikace s dodavateli, odběrateli a zákazníky.

Určitě se přihlaste, pokud

  • vás výše popsaná náplň práce zaujala,
  • máte již nějakou zkušenost s fakturací, administrativou nebo účetnictvím,
  • orientujete se ve fakturách a jejich zpracování,
  • jste samostatný/á, pečlivý/á a je na vás spolehnutí,
  • máte logické myšlení a dokážete si zorganizovat pracovní čas podle priorit,
  • baví vás práce s čísly a vždy si s nimi dokážete poradit.

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • samostatně ovládat počítač a umět pracovat v Google prostředí (e-mail, disk, textové dokumenty a tabulky, kalendář, formuláře, prezentace),
  • výhodou je znalost systému Abra (není ale podmínkou, rádi vás zaučíme).

Co nabízíme?

  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí,
  • možnost účastnit se školení a dále se vzdělávat v oborech, které vás zajímají,
  • stravenky, teambuildingy, kartu ActivePass+,
  • pracovní doba po–pá 8.00–16.00 hodin,
  • 5 týdnů dovolené,
  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti.
ico

dle domluvy

ico

Brno-Dolní Heršpice (Vienna Point)

Zaujala tě tato nabídka?

Neváhej nám zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na [email protected] nebo vyplň formulář!

Jsme součástí silné skupiny

Rosteme ze dne na den. Využijte i vy silného zázemí investiční skupiny zítřka.

…a další firmy
portolia GFF