Frontman

Chceme pomáhat firmám růst. Jsme v první linii úspěšných projektů a skvělých týmů. Frontman je nástroj skupiny GFF, který spojuje zaměstnance do všech firem holdingu. 

 

Sdružujeme se s firmami, které myslí na budoucnost, které mají přesah a chtějí dělat něco, co má smysl nejen pro ně, ale i pro další generace, které tu po nás zbydou. A přesně takové zaměstnance neustále hledáme. Chceme spolupracovat s někým, kdo nechodí “jenom do práce”. Chceme spolupracovat s těmi, kdo se zapojí do našeho komunitního života. Chceme spolupracovat s těmi, co chtějí společně s námi růst. 

 

Naše hodnoty

Odbornost, stabilita, zázemí, inovace

 

Máme tým odborníků, které zajišťují profesionální služby v oblastech jako je například právo, HR a marketing a obchod. Snažíme se pomáhat firmám napříč všemi oboru a neustále rosteme. Proto se náš tým musí neustále rozrůstat. Jsme schopni vám nabídnout řešení mnoha problémů napříč obory.. Díky tomu máme možnost našim zaměstnancům nabídnout velké portfolio činností. 

Jsme součástí silné skupiny

Dostatečně silné společnosti, která pomohá vašemu nápadu nebo vaší kariéře vyrůst v těchto oblastech: technologie, zemědělství, inovace, služby, development.

Máte chuť něco změnit? Zaklepejte u nás a přijďte k nám zrealizovat své pracovní či osobní sny.

Právnická osoba zapsaná v obchodním rejstříku vedeném v Krajský soud v Brně s.z 99528 C, od 12. 4. 2017. © 2021 Frontman s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Chráněno službou reCAPTCHA zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky.
Souhlas se zpracováním osobních údajů