PPC Specialista Senior

HLEDÁME SPECIALISTU, KTERÝ ZNÁ HODNOTU KAŽDÉHO KLIKNUTÍ

Náš tým by rád našel šikovného kolegu, který posune naši práci k cílovým zákazníkům. Vaší doménou totiž bude vytváření PPC kampaní na Google Ads a Skliku. Nevyhnou se vám ani reklamy na Facebooku či Instagramu.

S tím souvisí nejen analytika (v Google Analytics, Google search console apod.), ale samotné psaní a vytváření reklam. Nesmí vám tedy chybět ani jistá dávka kreativního myšlení. 

Při pohovoru získáte plusové body navíc, pokud budete mít zkušenosti s placenou reklamou na LinkedInu, budete mít základní znalost grafických programů nebo zkušenosti s nastavováním zbožomatů. Takové znalosti se budou pro růst naší společnosti určitě hodit.

MUSÍTE BÝT PPC NADŠENEC

Jak asi sami víte, práce v PPC reklamě je velmi specifická. Musíte být „klikař“ tělem i duší. Mělo by vás bavit nejen vytváření reklam, ale i jejich precizní ladění – o úspěchu totiž často rozhodují drobné detaily. 

Vaším každodenním chlebem tak bude příprava a plánování propagace a samozřejmě reporting všech kampaní. Očekáváme, že si budete umět určit priority a dodržet termíny. Často totiž budete pracovat na více projektech současně. Musíte být také samostatný, zodpovědný a chtít aktivně řešit případné problémy.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

Rádi bychom měli před sebou kandidáta, který s PPC kampaněmi pracuje souvisle alespoň 3 roky. Samozřejmostí je dokonalý přehled o kanálech online a offline marketingu. Také by měl mít perfektní přehled o své práci a dokázat srozumitelně vyhodnocovat výsledky své práce a vést o kampaních přehledné statistiky.

CO OD NÁS ZÍSKÁTE?

Máme dobře nastavené pracovní prostředí, v němž se vzájemně podporujeme při cestě k firemním i osobním cílům. Rádi vám dáme dostatečný prostor, abyste uplatnil(a) svoje myšlenky a vlastní řešení. 

Budete mít k dispozici svůj firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí. Navíc poskytujeme stravenky, kartu ActivePass+ a těšit se můžete na 5 týdnů dovolené.

Pravděpodobně oceníte různá školení a teambuildingy, které vás posunou ve znalostech o pořádný kus dál. 

Potřebujeme, abyste udělal(a) svou práci dobře a včas. Každý z nás si nastavuje svou pracovní dobu flexibilně. Je ale samozřejmé, že svůj čas budete muset podřizovat i týmové práci a svým klientům. 

Jedná se o práci na plný úvazek

Pokud si lidsky sedneme a budete člověk, který odpovídá z větší části našemu popisu, myslíme si, že vám bude vyhovovat i naše platové ohodnocení.

ico

dle domluvy

ico

Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

Zaujala tě tato nabídka?

Neváhej nám zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na [email protected] nebo vyplň formulář!

    Jsme součástí silné skupiny

    Rosteme ze dne na den. Využijte i vy silné zázemí skupiny GFF.

    …a další firmy
    portolia GFF