Marketingový specialista

HLEDÁME SPECIALISTU, KTERÝ MÁ MARKETING „V MALÍKU“

Příjemné vystupování a perfektní přehled nad rozdělanými projekty – to je ve zkratce člověk, který pomůže našim projektům a týmu dále růst. 

Pokud vás tento popis vystihuje, pak si jistě dokážete lehce a efektivně poradit se všemi úkoly, které na vás budou během našeho pracovního týdne čekat.

UMÍTE VÉST A SPOLUPRACOVAT S OSTATNÍMI?

Abychom byli konkrétní, budete mít na starosti marketingové vedení 2 projektů s lehkým přesahem do projektového řízení. Budete nejen tvořit a realizovat marketingovou strategii, ale budete mít pod taktovkou také řízení rozpočtů

Příjemné vystupování se vám bude určitě hodit při spolupráci s interními a externími marketingovými specialisty, nebo když budete koordinovat firemní eventy. 

Součástí vaší práce budou samozřejmě také pravidelné reporty, analýzy vašich projektů a jejich administrativa.

MUSÍ VÁS BAVIT KREATIVA I ANALYTIKA

Práce marketingového specialisty je výjimečná, ale musíte jí umět a měla by vás bavit. To nejlépe zjistíme, pokud jste už takovou práci vykonával někde jinde

Očekáváme, že budete mít kreativní i analytické myšlení. Budete si umět určit priority a dodržet termíny. Musíte být také samostatný, zodpovědný a mít proaktivní přístup. 

Navíc se budete se setkávat s lidmi mnoha charakterů a občas se vám bude hodit asertivní jednání

Vaše práce bude tím méně stresová, čím zdatnější budete v „Time Managementu“. Často totiž budete pracovat na více projektech současně.

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

Rádi bychom měli před sebou kandidáta, který se v marketingu pohyboval alespoň 1 rok. Samozřejmostí je dokonalý přehled o kanálech online a offline marketingu, základní zkušenosti s marketingovými nástroji (Google Ads, Sklik, Business Manager apod.) a uživatelské základy použití počítače spolu s Gmailem a Google Diskem. Měl by mít perfektní přehled o své práci a dokázat srozumitelně vyhodnocovat výsledky své práce a vést o projektech přehledné statistiky.

CO OD NÁS ZÍSKÁTE?

Máme dobře nastavené pracovní prostředí, v němž se vzájemně podporujeme při cestě k firemním i osobním cílům. Rádi vám dáme dostatečný prostor, abyste uplatnil(a) svoje myšlenky a vlastní řešení. 

Budete mít k dispozici svůj firemní telefon, notebook a kompletní kancelářské zázemí. Navíc poskytujeme stravenky, kartu ActivePass+ a můžete se těšit na 5 týdnů dovolené.

Pravděpodobně oceníte různá školení a teambuildingy, které vás posunou ve znalostech o pořádný kus dál. 

Potřebujeme, abyste udělal(a) svou práci dobře a včas. Každý z nás si nastavuje svou pracovní dobu flexibilně. Je ale samozřejmé, že svůj čas budete muset podřizovat i týmové práci a svým klientům. 

Jedná se o práci na plný úvazek

Pokud si lidsky sedneme a budete člověk, který odpovídá z větší části našemu popisu, myslíme si, že vám bude vyhovovat i naše platové ohodnocení.

ico

dle domluvy

ico

Brno – Dolní Heršpice (Vienna Point)

Zaujala tě tato nabídka?

Neváhej nám zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na [email protected] nebo vyplň formulář!

    Jsme součástí silné skupiny

    Rosteme ze dne na den. Využijte i vy silné zázemí skupiny GFF.

    …a další firmy
    portolia GFF