Bezpečnostní pracovník/ce

HPP – pozice je vhodná i pro ZTP, OZP

Koho vlastně hledáme?

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Bezpečnostní pracovník/ce, který/á se bude starat o bezpečnost našich objektů.

Co bude vaší náplní práce?

  • monitoring kamerových systémů (CCTV) a požárních poplachových čidel (EPS), případná analýza problémových situací,
  • obsluha komunikačních systémů (např. komunikace při vpuštění do garáží),
  • přijímání informací o poruchách,
  • koordinace nápravných aktivit,
  • reportování nestandardních událostí.

Určitě se přihlaste, pokud:

  • máte již zkušenost s obdobnou pozicí,
  • by vás výše popsaná náplň práce bavila,
  • jste ochoten/tna pracovat v intervalu krátký–dlouhý týden, ranní–noční směny (12hodinové směny).

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • znalost obsluhy PC,
  • jste spolehlivý/á, svědomitý/á,
  • máte čistý trestní rejstřík.

Co nabízíme?

  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme,
  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,
  • možnost pracovního i osobního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusy,
  • firemní telefon, notebook, stravenky, teambuildingy, kartu ActivePass+,
  • 4 týdny dovolené.
ico

dle vašich možností

ico

Koliště, Brno

Zaujala tě tato nabídka?

Neváhej nám zaslat svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na [email protected] nebo vyplň formulář!

Jsme součástí silné skupiny

Rosteme ze dne na den. Využijte i vy silného zázemí investiční skupiny zítřka.

…a další firmy
portolia GFF